Vsadíte si na slibný ZCash?

Podnikání

Pokud chcete na těžbě kryptoměny co nejvíce vydělat, měli byste si k těžbě zvolit takovou měnu, u které bude poměr náročnosti těžby ke zhodnocení na trhu ten nejvýhodnější. Potíž bývá ovšem v tom, že měny, které lze nyní těžit bez větších potíží jsou právě ty méně známé, které ještě nevyšplhaly příliš vysoko na burze. Jakmile se něco takového stane, tak zájem těžařů o ně přirozeně výrazně vzroste. Takže pokud se rozhodnete těžit takovou málo známou měnu, tak zkrátka musíte spekulovat na to, že její hodnota v budoucnosti poroste. A odhadnout, jaké budou mít jednotlivé druhy elektronických peněz v budoucnosti potenciál, není vůbec jednoduché.
internet vektory

Takže se při tom, jakou měnu k těžbě zvolit, můžete rozhodovat třeba podle toho, jak moc chcete investovat do těžebního zařízení, do spotřeby elektrické energie, a tak podobně. Zvážit všechny tyto proměnné vám může pomoci internetová kalkulačka k výpočtu rentability těžby jednotlivých mincí. Když do ní zadáte potřebné parametry jako výkon vašeho mineru, cenu elektřiny, hodnotu zvolené měny na burze a tak podobně, tak vám napoví, jakou kryptoměnu zvolit.
počítače symbol 63

ZCash nabízí zajímavé zhodnocení v budoucnosti

Každopádně pokud se chcete vyhnout měnám, které jsou z hlediska těžby náročné, jako je například bitcoin či litecoin, a raději chcete vsadit na takovou kryptoměnu, kterou můžete těžit s pomocí GPU, tak vás možná osloví ZCash.

Jedná se o poměrně málo známou měnu, což ji činí poměrně snadno dostupnou pro těžaře. Odhaduje se, že bude mít v budoucnosti slibný potenciál na trhu, má zajímavý kurz a mnohé lidi jistě osloví, že při obchodování zaručuje maximální anonymitu.

K těžbě Zcash neboli zec miningu budete potřebovat výkonný GPU miner, případně můžete zvolit také speciální zec asic miner, který je na trhu s tímto hardware horkou novinkou a nabízí lepší poměr výkonu a spotřeby než běžné GPU minery.