Pravidelná péče je důležitá

Zdraví

1. Ruce – Zde byste měli dávat pozornost nehtům. Pilovat/stříhat je. Zbavovat se nehtové kůžičky. Ruce hydratovat i okolo nehtů, aby zde nevznikala nevzhledná nehtová kůžička. Pokud se Vám nehty třepí a nejsou hezké, doplňte vitamín B a C. Aby se vám nevysušovaly používejte gumové rukavice. V zimě noste hřejivé rukavice.
2. Nohy – Stříhat nehty, zbavovat se ztvrdlé kůže na patách, hydratovat. Na noc si můžete nanést na nohy masku a ráno zbytek vmasírovat do chodidel.
zelená obličejová maska
3. Pleť – Ranní a večerní čištění. Odlíčit make-up vždy před spaním. Hydratovat. Používat kosmetiku dle typu Vaší pleti.
4. Vlasy – Umývat, pokud se začnou mastit. Stříhat konečky alespoň jednou za měsíc. Vyživovat konečky. Používat přípravky dle typu vlasů.
5. Zuby – Krásný úsměv může mít každý, pokud se o své zuby stará. Samozřejmostí by měla být pravidelná kontrola u zubaře. Máte nárok na dvě kontroly za rok. Pokud si připlatíte, můžete navštěvovat i dentální hygienu. Tady se Vám postarají o čistotu Vašeho chrupu, případně si můžete domluvit bělení. Domácí péče je však nejdůležitější. Čistit nejen normálním kartáčkem, ale i mezizubním kartáčkem a zubní nití.
6. Strava – Váš jídelníček se odráží nejen na Vaší postavě, ale také na kvalitě pleti, vlasů atd. Proto volte potraviny, které jsou bohaté na živiny, vitamíny a minerály. Pokud nevíte, co jíst, aby strava byla hodnotná, obraťte se na výživového poradce.
vysoký krevní tlak
7. Péče o tělo – Ve Vašem těle se budete cítit nejlépe, pokud se o něj budete starat. Pohyb a strava jsou Vaší následnou vizitkou .
8. Oblečení – Abyste ve společnosti vypadali vhodně, volte oblečení, které je slušné. Nechoďte pouze v teplákách a vytahaném oblečení. Mělo by být čisté a vyprané. Outfit volte podle toho, kam se chystáte.
9. Zdravotní stránka – Kontroly u lékaře. Chodit na odběry krve a moči. Jen tak zjistíte, jak na tom jste. Některé nemoci nemusíte vůbec pociťovat a jsou zjistitelné pouze z krve a moči.