Erotická masáž podle vašeho přání – Proč se přestat stydět a vyzkoušet ji?

Podnikání

Na uvolnění stresu a napětí skvěle fungují masáže. Občas si taky na nějakou zajdete a rádi si vyzkoušíte i něco nového? Už jste slyšeli o masáži erotické?

Erotická masáž podle vašeho přání – Proč se přestat stydět a vyzkoušet ji?

Masáže jsou obecně hodně oblíbené, poskytují nám uvolnění a úlevu, odcházíme domů po masáži vždy spokojení a je nám mnohem lépe, než před jejím začátkem. Stejně tak skvěle se lze cítit i po trošku netradiční erotické masáži. Nevíte, co se pod tímto názvem skrývá? Pokud čekáte nevkusnou erotiku a skryté sexuální služby, jste na omylu. Erotická masáž je stejně kvalitní masáž na úrovni, jen s tím rozdílem, že je hodně intimní. Mnoho pánů už zjistilo, jak skvělá erotická masáž je. Ti, co se ještě stydí, by o ní také měli popřemýšlet. A pozor! Erotické masáže jsou vhodné i pro ženy. Co během masáže očekávat a jak moc intimní to vlastně je?

pexels-photo-724610

Zavřete oči a užívejte

A proč si zajít právě na masáž erotickou? Jde o nevídaný a skvělý zážitek, hlavní roli hraje krásná a smyslná masérka, která vede celou masáž, jde o její doteky a masáž vždy směřuje tím směrem, který jste si sami zvolili. Nechybí svíčky, vonné oleje a hodně intimní atmosféra, sama masérka se klienta dotýká, ale k masáži využívá celé své tělo, jde o velmi těsný kontakt, avšak nic z toho nevede k sexuálnímu styku, vše probíhá za jistých pravidel a ani doteky klienta se nepovolují, ten pouze čeká, až ho masérka přivede až na vrchol blaha a to doslova.

Výhody masáže

Je třeba říct, že během erotické masáže nejde vždy jen o erotické jiskření a následné vyvrcholení. Masáž je vedena krásnou, leč zkušenou masérkou, masáž sama o sobě má všechny potřebné základy, působí tedy proti vypětí a stresu a uvolňuje tělo i mysl. Je možné vybrat si i z několika různých druhů masáží. Erotická masáž může být soustředěna na intimní partie, oblíbené a zdravotně výhodné jsou pak i masáže prostaty, pro někoho, kdo si chce užít něco na vyšší úrovni, jsou v nabídce i speciální masáže, kdy se masérka stává dominou. BDSM masáž mataharisalon.cz je specifická a vy sami si můžete určovat úroveň bolesti a ponížení.

pexels-photo-9099825

Na erotických masážích si zkrátka najde každý, co má rád. Jde o jedinečný zážitek, který si dopřejte, i když jste o tom třeba ještě nepřemýšleli.