Co získáte betonovým oplocením

Výrobky

Kam se hodí a kam se nehodí

S betonovými ploty se stavebním firmám i jednotlivcům otevřelo obrovské pole možností, jak efektivně oplotit v krátkém čase i rozsáhlý pozemek. Můžeme se s nimi setkávat stále častěji ve městech i venkovských sídlech a mapovat tím pádem terén k tomu, abychom měli lepší představu o jejich vzhledu i funkčnosti. Mnoho projektů si můžete sami prohlédnout i na některých videích a fotografiích, zveřejněných na webových stránkách, a tak bychom si mohli v krátkosti představit místa, kde jsou ideální volbou, a kde naopak příliš vhodné nejsou.

krásná příroda

Průhled do krajiny a dobré sousedské vztahy – jestliže máte s lidmi v sousedství dobré vztahy, ponechte mezi vámi otevřený prostor, anebo jej označte pouze nízkým pletivem nebo živým plotem, aby tu mohla lépe volně proudit energie. Totéž lze upřednostnit i tam, kde očekáváte zajímavý výhled, a kde není nutné chránit důsledně své soukromí.

betonový plot

Soukromí nade vše – betonové panely a sloupky zaznamenávají úspěch tím, že důkladně vymezují vlastní zázemí tak, aby zvenčí nemohl nikdo zasahovat do soukromí. Může vám to vadit např. v situacích, kdy si na zahradě vybudujete bazén a chcete se v něm koupat nazí a nazí se také opalovat. Anebo ve chvíli, kdy potřebujete v poklidu projednávat v soukromí cokoli se svou návštěvou. Výstavba takového oplocení vás vyjde levněji, než kamenná zídka, a zároveň je plot postavený velice rychle, je prakticky bezúdržbový a jeho životnost jde do několika desítek let.

Zakrytí nevzhledných ploch – investice do ceny betonového plotu se vyplácí hlavně tam, kde nemáte zájem mít na očích tovární halu, rozsáhlé parkoviště, frekventovanou komunikaci a další sousední pozemky, které vám rozhodně dobré pocity nepřináší. Betonový plot zajistí důkladnou neviditelnou bariéru, kterou ještě můžete podpořit živým plotem.