Pohodlný kus nábytku

Výrobky

Chcete do svého interiéru něco, co bude zaručeně originální a co nemá každý? Sháníte něco k sezení, ale další křeslo či sedačku už nechcete, nebo na ně nemáte místo? Sháníte pohodlný kousek, do kterého se rádi zaboříte, a který nezabere polovinu pokoje? Ideálními kusy nábytku jsou sedací vaky Beanbag. Jsou měkké, dobře se v nich sedí, nezaberou mnoho prostoru, a jsou designové – rozhodně zaujmou. Velikost je vhodná pro každou postavu, pro dospělé i pro děti. Vak je vytvořen z více materiálů a kombinací barev, které nenajdete v žádném obchodě. Jako náplň jsou použity polystyrenové kuličky, díky čemuž se vak tvaruje podle každé postavy, a poskytne vám tak komfortní sezení.

plážové sedací vaky

Velmi snadná údržba a rozměry tak akorát
Jednou z hlavních výhod tohoto typu posezení je údržba. Protože je vyroben ze směsi umělé a kožené tkaniny, je povrch snadno omyvatelný. Stačí jej lehce otřít hadříkem. Nečeká vás žádné tepování tak jako u klasického čalouněného nábytku. Také se neprosedí, protože jeho povrch je velmi pevný. Co se týče rozměrů, jsou jak pro větší tak pro menší postavy. Výška je 90 cm a šířka s délkou jsou po 80 centimetrech.

sezení na vaku

Zabořte se do něj
Vak je velmi příjemný jak na dotek na odpočinek. Stává se z něj čím dál oblíbenější kus nábytku v mnoha domovech, právě pro jeho rozměry a celkové zpracování. Potěší v kanceláři v odpočinkovém koutku, a užijete ho i vy doma. Obzvláště oblíbený je právě mezi dětmi, protože je velmi pohodlný. Pokud váháte, co dětem darovat k Vánocům, je tento vak to pravé. Díky barevnému provedení se bude hodit do každého dětského pokojíčku. A obzvláště u dětí určitě oceníte jeho snadnou údržbu. Díky kvalitnímu zpracování se hned tak nerozpáře, jako tomu bývá například u levného nábytku. Pořiďte si jedinečný designový kousek do svého domova a získejte pro sebe a svou rodinu velmi pohodlný koutek k posezení.