Ženy, nespekulujte, buďte empatické

Muži

Jestliže se budete, milé ženy, více všímat svých partnerů, můžete ledacos zjistit. Třeba to, že Váš milostný život nemusí být narušen tím, že partner si našel jinou, mladší milenku. Nebo že jste nabrala kila a už nejste pro svého muže vůbec přitažlivá. Nebo že Vás přestal milovat. A vůbec! To jsou jen spekulace! Spíš byste měly hledat skutečný problém!

Samozřejmě, že odtažitost partnera od intimních hrátek, kterou už delší dobu pozorujete, může ve Vás vyvolávat různé myšlenky.
silueta dvojice.jpg
Možná se stačí jen zeptat.

·         Držíte drastickou dietu, abyste se opět začala svému partnerovi líbit? A pomáhá to? Kdepak. Jen za čas naberete dvakrát tolik a skutek nikde!

·         Naplánujete romantickou večeři při svíčkách s rozverným prádélkem na sobě a partner přesto tvrdí, že je děsně unavený?

·         Vydáváte se maskovaná do ulic v patách svého partnera, abyste si byla jistá, že odchází za milenkou? Nezdá se Vám to ujeté?

·         Víte, že některé ženy dokonce nastrčí atraktivní kamarádku, aby zjistily, jestli partner odolá? To už je ale krajně obludný nesmysl! K takovému úkonu se vůbec nesnižujte! Je to trapné!

A přitom by stačilo tak málo. Jen jedna obyčejná otázka! Máš nějaké zdravotní problémy? Nebo: Mohu ti nějak pomoci? Vy nejlépe budete vědět, jak na svého partnera, aby se Vám svěřil. Víte, ušetříte si mnoho zbytečných úkonů, které stejně nikam nevedou.

Určitě byste mohly začít tvarovat svou postavu. Ne jenom kvůli partnerovi, ale hlavně kvůli sobě a svému sebevědomí. Potom Vás nebudou napadat nějaké nesmysly.
otázky páru.jpg

Romantická večeře se hodí pro Vaše dotazy. Tu naplánovat můžete. Ale netlačte na pilu. Jen zjistěte, jak je na tom Váš partner. Dodejte mu sílu a odvahu něco řešit. Určitě se necítí dobře. Přece jen v sobě má zakódovanou větu, že muž je pán tvorstva. A najednou nedokáže uspokojit svou partnerku! Taková ostuda.

Buďte empatické a plné lásky. Nakonec se vše v dobré obrátí.