Tipy na dárky pro slečny v teenagerském věku

Podnikání

Vymýšlení dárků je někdy obtížnější, než se zdá. Nakonec nás vždy něco napadne, ale nebylo by lepší, si ušetřit čas a starosti tím, že si všechno naplánujeme dopředu? I když se to nemusí zdát, vymýšlení dárků pro mládež v teenagerském věku taktéž nemusí být vůbec snadná. Jedná se o věk, kdy už nejsou dětmi ale ani dospělými. Co třeba darovat takové slečně kolem 15-18 let? Podívejte se, jaké tipy jsme si pro vás připravily.

Šperky

Milovnice módy ocení vkusný šperk, který se bude https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DJikQDsF-YmQ hodit do jejich stylu. Můžete zvolit zlato, stříbro nebo bižuterii. Pokud chcete, aby byl dárek osobitější, zvolte něco originálního, třeba šperk se jménem.

sladkosti

Kosmetika

V tomto věku se obvykle mladé slečny začínají líčit a určitě je potěšíte něčím do jejich kosmetické sbírky. Může to být paletka očních stínů, řasenka, tvářenka, bronzer nebo kosmetické štětce.

Skincare

Je důležité, aby děvčata, ale i chlapci od nízkého věku pečovali o svou pleť. Můžou se tím do budoucna vyhnout kožním problémům, jako je třeba akné. Pokud zvládnete odhadnout, jaký typ pleti má vaše obdarovaná, potěšte ji čistícím přípravkem na pleť, pleťovým sérem, hydratačním krémem nebo třeba sadou pleťových masek.

krém

Batoh

V tomto věku většina mladých slečen ještě navštěvuje školu do které musí každý den nosit spoustu věcí, určitě jim uděláte tedy radost módním, trendy batohem dle jejich stylu.

Sladkosti

Kdo by rád nemlsal? Jestliže víte, že obdarovaná miluje sladkosti, zkuste jí sestavit balíček ze sladkostí, které miluje. Nebo ještě lépe, sežeňte nejrůznější zahraniční sladkosti, které se u nás nedají snadno koupit a udělejte jí ten nejsladší balíček.

Videohry

Pokud má dotyčná ráda videohry a vlastní nějakou hrací konzoli, určitě bude mít radost z nové hry, nejlépe z takové, která vyšla nedávno, abyste měli jistotu, že ji ještě nebude mít. Jestliže hraje hry online, kupte jí poukázky třeba na platformu Steam.