Se samolepicími etiketami to jde lépe

Výrobky

Umíte si ještě představit označování, balení a zasílání zboží, anebo třeba archivaci různé dokumentace, bez samolepicích etiket? Asi už ne. Do tiskárny se jednoduše vloží arch se samolepicími štítky, ty se vytisknou buď s druhem sortimentu, s adresami, anebo třeba s nadepsanými účetními, právnickými a jinými případy; a pak už se jen polepuje, odesílá, zakládá…

box-1252639_960_720

Také je samozřejmě možné samolepicí etikety popisovat ručně. A co třeba etikety barevné, pro rozlišení zboží či jeho cen? Jednoduše řečeno všechny druhy samolepicích etiket mají široké možnosti uplatnění a jsou každodenním pomocníkem jak v obchodě a podnikání, tak v kancelářích, ve školách, ale i v domácnostech (například ukládání sezonního oblečení, sportovního vybavení, apod.).

Máte původní nápisy několikrát přeškrtané a dnes už nikdo pořádně neví, co vaše krabice, pytle, pořadače a boxy obsahují? Umíte si představit, jak špatně se v něčem takovém hledá? Použijte nové etikety a všechno staré prostě přelepte. A budete mít vše aktualizované a přehledné.

Jaké druhy etiket u nás najdete?

  • papírové
  • voděodolné
  • archy pro inkoustové tiskárny
  • snímatelné, které po sobě nezanechávají žádní viditelný otisk
  • bezpečnostní – u těch se pozná, zdali se někdo nepokoušel o jejich odstranění; etiketa se totiž po jakékoliv manipulaci začne rozpadat na kousky a dále již není použitelná

Etikety dodáváme jak v arších, tak na kotoučích, záleží jen na vás, co si objednáte. Můžeme pro vás vyrobit konkrétní etikety podle vašeho zadání, například s potiskem podle vašeho přání.

bar-code-150961_960_720

Pro usnadnění a zrychlení vaší práce dodáváme též lepicí pásky, strečové folie, TTR pásky, sáčky – pytle, rychlouzavírací zipové sáčky a papírové sáčky. V těchto obalech můžete také přepravovat, skladovat i archivovat některé věci – zaručeně se vám na ně nebude prášit a dokumenty nebudou podléhat světlu, na němž text postupem času bledne; můžete tak zabránit i myším, které se často dostanou do skladovacích prostor a všechno rozkoušou; v uvedených obalech zkrátka zajistíte uloženým či přepravovaným věcem delší životnost.