Jak vybrat správný tumblr video downloader

Podnikání

Jednou z věcí, ke kterým mnoho lidí používá internet, je mimo jiné také sledování nejrůznějších videí. Tomu napomáhají i nejrůznější servery, jako například YouTube, Vimeo či Tumblr, kde mohou lidé zveřejňovat svá díla, a ostatní je mohou sledovat, komentovat i hodnotit.

Je jasné, že zde má mnoho lidí své oblíbené kousky, na které se často dívá. Je to jen pochopitelné, vzhledem k tomu, že jich můžeme nalézt miliony na jakékoliv téma, které nás napadne. Vybere si skutečně každý.

video1

Problém je ovšem v tom, že dané video může být kdykoliv smazáno, ať už svým autorem či serverem samotným. Důvodů může být mnoho, avšak ať už jím je kterýkoliv z nich, výsledek je stejný: už se na něj nebudeme moci podívat.

Abychom tomu předešli, je dobré si svá oblíbená videa stáhnout. Na internetu najdeme mnoho programů vytvořených právě pro tento účel, ať již klasických či online. Jak ale vybrat ten správný?

V první řadě si musíme uvědomit, z kterého serveru chceme stahovat. Pokud si například stáhneme Tumblr video downloader, nemůžeme počítat s tím, že si s jeho pomocí stáhneme například videa z Facebooku, i když samozřejmě existují programy, které umožňují stahování z více platforem.

video2

Dále si také musíme rozmyslet, zda chceme stahovat a instalovat klasický program, nebo zda nám stačí online verze. Je pravdou, že ta má poněkud omezenější funkce, avšak pokud stahujeme pouze jedno či dvě videa, a to jen proto, abychom se na ně mohli dívat, kdykoliv chceme, pak plně postačí.

Pokud jich však chceme stáhnout více, a navíc je případně budeme ještě upravovat, pak je mnohem lepší si onen program stáhnout. Zde je však potřeba se přesvědčit o důvěryhodnosti zdroje, abychom si navíc nestáhli do počítače i virus.

To samozřejmě není vše. Je to část toho, co je potřeba uvážit. Avšak věřte, že se to rozhodně vyplatí.