Jak se mu líbit

Muži

Buďte svá

Nechovejte se jinak, než normálně, chovejte se přirozeně. Nesnažte se vypadat a chovat jinak, než obvykle. Časem stejně pozná, jaká doopravdy jste a je a vy zase poznáte, jaký je on. Nesnažte se změnit svůj styl oblékání, časem byste se stejně vrátili ke svému přirozenému stylu, co Vám nejvíce sedí a je Vám pohodlný a jemu by se to nemuselo líbit. To samé je myšleno i u líčení.

Chvalte ho, oceňujte ho

Pokud udělá něco, co se Vám líbí, pochvalte ho za to. Muži jsou rádi, když od Vás slyší chválu. Poprosíte ho, aby Vám do pokoje navrtal poličky a on to udělá, podle Vašeho přání? Pochvalte ho za to. Bude rád, že si jeho snahy ceníte.
Řekněte mu o svých pocitech
Muži Vám nevidí do hlavy a bohužel ani naznačování nestačí. Nebude rozumět tomu, co tím chcete říct. Řešte tedy věci jasně a na rovinu. Pokud se cítíte nedoceněná, řekněte to. Pouhé naznačování totiž nestačí a velice lehce by mohlo dojít k hádce, kterou nechce ani jeden z Vás, kvůli maličkosti.
přetlačování o peníze
Vyznejte mu lásku
To, že Vám nevidí do hlavy, je myšleno i ohledně pocitů a citů, které k němu máte. Občas mu řekněte, co k němu cítíte. Ujistěte ho, že ho máte ráda/milujete.

Snažte se vypadat dobře

Muži jsou vizuální, takže první hodnotí to, co vidí. Snažte se tedy o sebe pečovat, vypadat dobře, Váš muž to ocení a jeho kamarádi a jiní muži taky. Navíc vy ze sebe budete mít dobrý pocit a to Vám zvýší sebevědomí.

Bavte se s jeho kamarády

Váš muž bude rád, když zjistí, že jeho kamarádi vás tzv. „schvalují“. Bavte se tedy s jeho kamarády a nepomlouvejte je, před Vaším partnerem, byl by akorát zklamaný, že se před nimi přetvařujete.
puntíkatá kravata

Zbytečně se neurážejte

Nikdo nemá rád lidi, kteří se urážejí za každou věc. Ani ženy to nemají rády, přesto oni jsou hlavně ty, co se často uráží. Snažte se tedy si spíše z věcí/nebo ze sebe udělat srandu. Ulehčíte tak život sobě i svému okolí. Věci přece nemusíte brát tak vážně.