Čas je příliš vzácný, abychom jím plýtvali na zipy!

Výrobky

Venku je krásné podzimní slunečné počasí. Ideální, abyste Vy a dcerka usedli k pikniku, který paní Zaječice plánuje už od chvíle, kdy se začalo listí barvit do oranžova. Jenže Vy zas a znovu musíte toto pozvání odmítnout, protože všechny rodinné kabátce a bundy potřebují nutnou opravu.matka s dcerkou v trávě
Utržené knoflíky a rozjeté zipy. Tak s tímhle problémem se potýkáte každý podzim už od nepaměti. A nejen na pláštích a mikinách, ale také tašky, batůžky a kufry dostaly přes léto pěkně zabrat. Tudíž se zas a znovu se sklopenou hlavou vydáváte na velkonákup všeho, co je k opravám potřeba. Přirozeně s vědomím, že příští rok touhle dobou budete dělat přesně to samé. Zdá se to jako bludný kruh, ze kterého není úniku. Co když je ale cesta ven?
Suchý zip Prima obchod je jedinečným řešením všech Vašich problému! Produkt je vytvořen tak, aby Vám posloužil přesně, jak v danou chvíli potřebujete. Když se prodíráte zimou, Váš kabátec nepropustí ani centimetr chladu, zatímco když spěcháte na pracovní večeři, rozepnete ho jedním souvislým tahem. Až tak je to jednoduché.
Porušte tradici vyměňování porušených zipů a odchlíplých knoflíků a jednou pro vždy obstarejte svému oblečení i vybavení zapínání, které vydrží hned několik krušných sezón po sobě.
Čas, který trávíte s dětmi, je tím nejvzácnějším vůbec. Chcete ho promarnit kvůli zipům a knoflíkům? Nebo si raději zvolíte lepší a mnohem levnější způsob, který Vám navždy změní pohled na život?červený batoh a cestovní taška
Děti jsou malé jen jednou a jen po velmi omezenou dobu. Myslete na to, až budete příště odmítat další hru a zvolte změnu. Vyměňte staré a nemoderní knoflíky za moderní a velmi módní zapínání, které Vám přitom nezasáhnou do času ani do peněz. Zvolte změnu a zbytek přijde samo.
Piknik, který paní Zaječice naplánovala je stále aktuální. Je to nejlepší večírek letošního podzimu a Vy jste na seznamu pozvaných na vrchních příčkách. Loni jste pozvání odmítli. Letos Vás ale netíží rozbité kabátce ani nefungující batůžky. Letos si ten piknik náležitě užijete. A každý další, který přijde. Protože Váš čas patří těm, které milujete a ničemu jinému.