Výprodej plesových kabelek za skvělé ceny

Podnikání


Poslední dva roky se společenské události v podstatě nerealizovaly. A to je jeden z důvodů, proč si to teď vynahradit, dokud se žádné akce prozatím neruší. Plesy byly vždy skvělou událostí, na které se lidé těšili, a které hojně navštěvovali. Každý se snažil vyfiknout, aby vypadal co nejlépe. Ples byla, je a bude zkrátka vždy událost. Zejména ženy si dávají na svém vzhledu záležet. Vybírají šaty či jiný společenský oděv, a k tomu samozřejmě potřebují vhodnou kabelku, kam se vejde jen pár nezbytností. Zpravidla je třeba do ní nacpat telefon, kapesníčky, peněženku a rtěnku. Některé ženy potřebují prostoru více, některé méně, ale všechny se shodnou na tom, že na ples se klasická kabelka zkrátka nenosí a nehodí. Proto je dobré doma mít nějaké plesové kabelky https://www.novakabelka.cz, které pojmou vše potřebné, a nijak nezkazí celkový plesový outfit.

psaníčka barevná

Psaníčko je ideální doplněk, který se dá sehnat ve více velikostech. Jde o menší kabelku, která vypadá hezky, a kam dáte svoje plesové nezbytnosti. Některé ženy mají psaníčko v barvě všech společenských šatů, jiné mají černé, které se hodí ke všemu. Kam budete patřit vy?

Díky ukrytému řetízku jej můžete nosit i na rameni, když zrovna potřebujete obě ruce volné. Řetízek lze snadno zase schovat.

psaníčko a štětce

Psaníčko se nenosí jen na plesy, ale i na další společenské události. Nejčastěji ji ženy volí na svatby, křtiny a promoce.

Psaníčko si můžete prohlédnout na fotografiích, abyste se mohla rozhodnout, které si zvolíte. Nejde o doplněk, který použijete jednou, ale o stálici ve vašem šatníku, kterou na akci nedáte z ruky. Momentálně máme v nabídce khaki a modré provedení za skvělou cenu 199 Kč, což je cena, za kterou jej budete jinde shánět opravdu těžko. Plesová sezona pro letošek pomalu končí, a proto jsou psaníčka ve výprodeji. Můžete je mít k dispozici na sezonu další! Udělejte jim místo ve svém šatníku, než bude pozdě.