V osmimetrovém bazénu už se dá plavat

Podnikání

Přemýšlíte nad tím, že pořídíte na zahradu osmimetrový oválný bazén BE-8x3x1.5 Bazény Gluc? Pak si zřejmě uvědomujete, že půjde o nádrž větších rozměrů, kde se za příznivých okolností dá i plavat. Jistě, že se nejedná o bazén plavecký pro trhání olympijských rekordů, ovšem i na osmi metrech můžete výrazně vylepšit svou kondici a podpořit lymfatický a imunitní systém. Společně s vhodnou životosprávou si prodloužíte život a zejména zlepšíte jeho kvalitu.

dívka v bazénu

Pozvěte do bazénu vaše přátele – na ploše osm krát tři metry užijete spoustu zábavy i bez plavání. Dá se tu potápět a lovit předměty ze dna, provozovat gymnastické prvky, skákat do bazénu ze břehu i s rozběhem, ovšem musíte dávat pozor, abyste někomu neublížili. Takto velký bazén je ideálním prostředím i pro pracovní debaty, pokud tvoříte dobrou partu s kolegy v zaměstnání, a jezdíte spolu i na dovolenou. V bazénu s vhodným občerstvením se vám bude lépe řešit různá pracovní úskalí a problémy, s nimiž se na pracovišti setkáváte. Lidé jsou tu pak více přístupní a ochotní něco k lepšímu změnit.

venkovní bazén

Ovál dobře působí na psychiku – značnou výhodou oválných bazénů je právě jejich tvar. Ovály, elipsy a paraboly působí velmi dobře na psychiku, uvědomuje si to každý, kdo konzumuje pravidelně ovoce a zeleninu, kdy jsou jejich tvary také zaoblené, a kdo s oblibou sleduje krásné tvary ženského těla, kde se křivky navzájem doslova prolínají. A čím více křivek v přiměřených proporcích, tím nám také ženy připadají krásnější.

Uvažujte o vhodném zakrytí hladiny

Jestliže si pořídíte bazén o rozměrech 8 x 3 metry, půjde o plochu přibližně dvaadvaceti čtverečních metrů. Za 24 hodin se odtud vypaří zhruba 110 litrů vody a za měsíc to bude celkem tři a půl kubíku. Jestliže takto provozujete bazén pět měsíců od května do září, za tu dobu se z nádrže vytratí více než 17 kubíků vody, což je v přepočtu na vodné a stočné téměř dva tisíce korun. Pokud si nepořídíte vhodné zakrytí či zastřešení, doslova každý rok vyhodíte oknem dva tisíce Kč, což je jistě zbytečné, že?