Rozkládací pohovka se vejde i do malého bytu

Výrobky

Copak by to bylo za interiér, kdyby v něm chyběla praktická pohovka, gauč anebo jiná sedací souprava. Když se nad tím zamyslíte, tak zjistíte, že snad v každém domě či bytě či v jiném interiéru, který denně obývají lidé se najde nějaký typ pohodlné lavice, na kterou může usednout více lidí. Ovšem problémem v takovém případě nezřídka bývá nedostatek místa.

rozkládací pohovka

Na jedné straně v katalozích různých nábytkářských a designérských firem vždy vidíme prostorné byty s rozlehlými rohovými pohovkami, a na druhou stranu to v praxi nezřídka bývá tak, že se lidem do jejich jednopokojového bytu nevejde ani klasická vícemístná pohovka, natož pak rohová sedací souprava. Nicméně existuje způsob, jak chytře spojit příjemné s užitečným a nemuset rezignovat na umístění žádného nezbytného kusu domácího nábytku. Tím zmíněným řešením je rozkládací pohovka pro každodenní spaní.

Především v malých bytech velkoměst stojí celá dlouhá řada lidí před rozhodnutím, co si do svého malého bytu mohou dovolit umístit, a co už v žádném případě ne, na co budou muset zapomenout. A takové dilema proti sobě staví právě postel a sedací soupravu. A zatímco postel lze sedací soupravou plnohodnotně nahradit, tak v opačném případě už to tak zcela nefunguje. Takže pokud jste se náhodou ocitli před řešením podobné otázky, tak vám s jejím zodpovězením pomůže právě rozkládací pohovka pro každodenní spaní. Jedná se o velice praktický kus nábytku, který vás v obou směrech maximálně uspokojí.

rohová sedačka

Jestliže se chcete pohodlně usadit před televizí anebo se pobavit s přáteli, bude vám k dispozici maximálně pohodlná a pěkná pohovka. Pokud se chcete dobře vyspat a nemáte k dispozici postel anebo pokud potřebujete uložit na noc nečekané hosty, pak vám dobře poslouží pohovka, kterou několika jednoduchými pohyby rozložíte na postel. A je zde ještě jedna praktická vychytávka navíc, kterou jsou praktické úložné prostory, které rozkládací pohovka rovněž obsahuje.