Nedovolte, aby vás úplně oslepily růžové brýle

Muži

Někdy se stává, že jakmile muž potká svou vyvolenou, stane se z ní rázem střed jeho vesmíru a všechno ostatní pro něj přestane existovat. Do jisté míry je to v pořádku, ovšem může se stát, že se to vymkne kontrole a poté z toho mohou být problémy.

dvojice na procházce městem

Jaké krásnější období může člověk zažít, než to, kdy se na svět kouká skrze růžové brýle, protože žena jeho života mu začala oplácet lásku. Všechno a všichni jdou stranou a jediné na čem záleží, je ona. Když však dojdete do fáze, kdy jste schopni kontrolovat za jejími zády její sociální sítě, každého, kdo se k ní jenom na krok přiblíží, zabíjíte pohledem nebo hůře, napadáte, nedovolíte ji kamkoliv jít a sám nikde nechodíte a jediné, co chcete je být s ní, něco je špatně.
romantika na louce

První důležitá věc je, uvědomit si, že přestože ji milujete, není váš majetek a musíte se vzájemně brát jako svobodné osoby, které mají právo na čas jen pro sebe, vztahy s kamarády a vlastní koníčky. Nikdo nemá rád, když se ctí neustále pod dohledem někoho jiného. Horším scénářem tohohle chování může být, když na partnerku tlačíte tak moc, že se začne cítit zatlačená do kouta a jej chování může být různé. Jedna se může ponořit do depresí, jiná se s vámi rozejít a další vás začne podvádět.

Stejně tak není dobré vzdát se veškerých svých koníčků. Jestli jste ji poznali, když jste hráli pravidelně tenis, hrajte ho dál. Je v pořádku ukončit nějaký sport, který je velmi časově náročný, a nemůžete se kvůli němu vídat. Ovšem, co už není, až tak v pořádku je, když se můžete normálně vídat, trávit spolu čas, kdy to obou vyhovuje, ale vy se najednou rozhodnete, že budete pouze s ní a všechno, co vás dělalo vámi, odříznete. Ženy přitahují muži, kteří něco dělají, mají záliby, hobby, ne takoví, co jen sedí doma.

Každý vztah potřebuje dýchat, mít volnost a zároveň být pevný. Základem je zkrátka důvěra, komunikace a samozřejmě láska. Jenže všeho moc škodí a na to nikdy nezapomínejte. I když to může být těžké, vždy si zkuste představit, jaké by to bylo vám samotným, a netlačte příliš na pilu.