Můžete ho mít


V posledních pár letech pro běžného člověka není možné získat vlastní bydlení bez hypotéky. Jen skutečně mizivé procento lidí dokáže vydělat peníze na nemovitost prací, zbytek si musí vzít hypotéku, která mu pokryje náklady za rekonstrukci nebo výstavbu. Vyřizování hypotéky je běh na dlouhou trať, takže pokud jste se rozhodli že chcete stavět dům, určitě byste neměli čekat a jít do toho hned. Všechno se neustále zdražuje a ani hypotéky nejsou výjimkou. Jakmile budete mít schválnou hypotéku a koupený pozemek, můžete začít hledat stavební firmu, která vám váš vysněný dům postaví.

nový bungalov

Najít spolehlivou firmu není snadné
V dnešní době je na trhu spousta firem, které sice naslibují výstavbu domu, ale nakonec vám nepostaví nic, nebo alespoň ne celou stavbu. Některé firmy jsou tím proslulé, a na internetu najdete desítky příběhů lidí, kteří jim naletěli. Raději si pečlivě ověřte každou firmu, kterou budete zvážit. My patříme mezi nejlepší firmy v oboru a určitě si u nás vyberete svůj nový domov. Stavíme většinou bungalovy, které u nás najdete v mnoha provedeních. Naše domy najdete napříč republikou, a vybrat si můžete třeba bungalov 5 kk do L Enerdomy
, který vás zaujme svým netradičním půdorysem.

stavba domu

Všechny naše domy jsou nízkoenergetické, což v době, kdy se neustále zdražuje elektřina i plyn jistě oceníte. Díky tepelnému čerpadlu a solárním panelům snížíte svoje náklady na provoz domu na nezbytné minimum. Těšit se můžete na moderní design domu. Každý z nich je navržen v určitém standardu, a pokud by se vám nelíbila třeba barva fasády, můžete si vybrat jinou. Naše domy vypadají skvěle, a to je jeden z důvodů, proč si nás ke stavbě domu vybírá tolik lidí. Domy už jsme postavili i některým známým osobnostem, takže si můžete být jistí tím, že odvádíme kvalitní práci. Samozřejmostí je u nás dodržování termínů.