AT Computers je již pravidelným dodavatelem výrobků Schneider Asfora

Výrobky

Výrobce Schneider Electric dodává na světový trh moderní elektroinstalační prvky řadu let. Již několik let působí také v České republice a na Slovensku. Oslovuje zákazníky více produktovými řadami, od základních cenově velmi dobře dostupných modelů běžných vypínačů a zásuvek, až po kategorie chytrých zařízení.

zástrčka

Jednou z novinek v České republice, kterou do svého portfolia zařadil i jeden z nejrozsáhlejších velkoobchodních dodavatelů AT Computers, je kompletní sortiment výrobků typového označení schneider asfora .

Velké rozpětí sortimentu je na našem tuzemském trhu již několik let

Vývoj a výroba tohoto segmentu pro běžné domácnosti se opírá o široké rozpětí nabídky, která přiláká zákazníky zejména poměrem cena/výkon. Ať jsou to tematicky sladěné satelitní a TV zásuvky, koncovky pro reproduktorové soustavy, datové kabeláže, či běžné vypínače a zásuvky, nebo dokonce speciální zařízení pro provoz při zvýšené vlhkosti ve venkovním prostředí. Mezi výrobky se ukrývá i speciální ovladač žaluzií a spínač pro snímání hotelových karet.
Vývojové oddělení Schneider Electric pamatuje nejen na provoz těchto elektroinstalačních prvků, ale i na usnadnění práce v průběhu instalace.

bílá zásuvka

Elektrikář jistě ocení:

  • Schéma zapojení pro každý prvek, které je umístěno na zadní straně krytu.
  • Konstrukci rozpěrek – ta je provedena tak, aby nedocházelo k bolestivým zraněním prstů.
  • Vstupní svorky mají tvar kuželu a bezpečně vykrývají celou plochu vodiče. Tím se prakticky eliminuje riziko zkratu.
  • Zapojení vypínačů je rychlé díky rychlosvorkám, snadno je uvolníte a neztrácíte čas zbytečnostmi.
  • Výrobce myslel i na pohodlné zavádění vodičů do vstupních otvorů – ty mají kuželovitý tvar a pracuje se s nimi úplně jinak, na rozdíl od kruhových vstupů u jiných výrobců.
  • Montážní rámečky z pozinkovaného plechu odolávají korozi, což je základem pro dlouhou životnost výrobku.